Düşüncelerim

Uzun Zamandır Yazmıyorum

12 Mayıs 2016

Uzun zamandır yazmıyorum yazamıyorum nedenini bilmiyorum. Son 1 1,5 yıl içerisinde ülkemizde yaşananlar olaylar beni fazlasi ile etkiledi. Hemen hemen her gün gelen şehit haberleri  hançer gibi yüreğimi  dağladı. işte bu ve bu gibi nedenlerden dolayı yazmıyorum yazmak istemiyorum.  Blog’umu açalı ‘1 yıl oldu’ bu 1 yıl içerisinde işten güçten fırsat buldukça  iyi veya kötü bişeyler yapmaya bişeyler yazmaya gayret ettim.   1 yılda bu blog bu haldemi diyenler olabilir. Haklı olabilirler 1 yıl içerisinde pek bişey yapamadım meslegimden dolayı. Bilgisayar’dan uzak kalıyorum bu sadece bilgisayar olsa evden memleketten arkadaşlardan ailenden  bu sebebden dolayı bloğuma pek vakit ayıramıyorum.  Vakit buldukça ara ara yazmaya çalışıyorum .

Fakat ziyaretçiyi etkilemek kolay olmuyor heleki kişisel blog’larda  .   Biz blogger’lar çok bişey istemiyoruz sadece 15 10 kelimelik yorumlarınız.  Blogumu açalı 1 yıl oldu dedim ya hani  aslinda bu 1 yıldan önceside var forumda  konuları gezerken arkadaşın birisi konu açmış ücretsiz blogspot uzantılı alan adı diye  konuya baktığımda kelimedunyam.blogspot.com  gördüm  ilk görüşte aşk derler ya hani işte onun gibi . Hemen ilgili arkadaşa  kelimedünyam uzantısı almak için mesaj attım .  O gündür yayında tam hatırlamıyorum ama bi 4 5 ay blogspot  olarak devam ettim.

Daha sonra wordpress’e geçtim  wordpress’e  geçmekle iyimi yaptım kötümü yaptım bilemem ama . WordPress’in vesilesi ile bir çok arkadaşla tanışma fırsatı buldum örnek verecek olursam Emre abi   (yemre.com)’un sahibi kendisi geçtiğimiz günlerde asker’e gitti . Asker’e gitmeden önce kendisiden kullanmış olduğu temayı bana satmasını rica etmiştim  Bir türlü sağlıklı bir iletişim kuramadım işlerimden dolayı bu sebeble temayı alamadık . Son bir ,  iki aydır deligibi tema arıyorum . Dedim ya bloğu açalı 1 yıl oldu hazır konusu açılmışken belirteyim askerden geleli  1 yıl olmuş. Başka bir konuda uzun uzun askerlik anılarımı anlatmat istiyorum zaman su gibi geçiyor. Kendinizi cici bakın  300 kelimelik şu yazıya yorum atmayı çok görmeyin . Görüşmek üzere …

ETİKETLER
İLGİLİ MESAJLAR

YORUM YAP