Kişisel

Uyuşturulan Kardeşlerim

5 Haziran 2015

uyuşturulan gençlerimizMerhaba, sevgili kardeşlerim bu makaleyi diger blog‘umda paylaşmıştım diger blogum kapandıgı için tekrar paylaşıyorum . Çevremize ve haberleri izledikçe gençliğimiz üzerinde ne denli büyük oyunlar oynandığına şahit oluyoruz canımız sıkılıyor moralimiz bozuluyor.

Camilerde göremediğimiz, gençlerimizin olması gereken büyük amaçlar peşinde koşması gereken imanlı müslüman gençliği pop-rock-müzik konserlerinde isyan küfür mağlayani sözlerle meşgul, satanist açık saçık giyim tarzları, şehvet kokan klipler konserler peşinde görmekteyiz, bir kısım gençleri futbol stadlarında top, futbolcu, fanatizm küfür şiddet peşinde görmekteyiz, bir kısım gençliği içki festivallerinde partilerde balolarda gençlik kamplarında, barlarda, kahvehanelerde, eğlence mekanlarında şarhoş, zina, uyuşturucu, kumar bağımlısı görmekteyiz, bir kısmı üniversitelerde öğrenci derneği adı altında ateist, komunist, devrimci terörist faaliyetler gösteren sapık fikirlerin esiri anasına babasına atasına dinine tarihine düşman olmuş görmekteyiz, bir kısım genci ab öğrenci değişim programlarıyla avrupaya özendirilen oralarda yaşamaya oralarda eğitim almaya gönderilen onlar gibi düşünen onlar gibi yaşayan batı hayranı kendi halkını kendi insanını beğenmeyen küçük gören gençlik oluşturulmaya çalışılmaktadır.

Bu tablo bizi malesef çok üzüyor birşey yapamıyoruz, hataları yanlışları söyledikçe özgürlükten laiklikten bahsediliyor karşımızda asi saldırgan gençleri buluyoruz. efendi olmak ahlaklı erdemli olmak nasihat almak söz dinlemek çekmiş gitmiş. Bu gençler bizim gençliğimiz onları kazanana kadar onları bu yollara çeken şeytanlarla mücadele edeceğiz. Allaha çok şükür ki sizlerin arasında dinine inancına ülkesine değerlerine sahip çıkan gençler var. Cenabı Allah sizlerin yar ve yardımcınız olsun kötülüklerden korusun.

ETİKETLER
İLGİLİ MESAJLAR
2 Yorumlar
 1. Cevapla

  Burak

  5 Haziran 2015

  Modası geçmeyen tek şey efendiliktir.

  • Cevapla

   Oğuzhan

   22 Haziran 2015

   Aynen öyle kardeşim 🙂 efendi olacaksın işine bakacaksın…

YORUM YAP