RT @atakdomain: 10 Adet Wordpress Blog Sitesi Hediye Ediyoruz. Katılmak için ve detaylı bilgi için:

https://t.co/G6Qb2S5Obm https://t.co/z…  

Blogger Nedir ?

Blogger bir blog kurma servisi gmail hesabınızla giriş yaparak kendinize bir blog kurabilirsiniz.  Blogger sistemi, Google firması tarafından ücretsiz olarak sunulan ve gelişmiş XML kod biçimleri ile hazırlanmış ücretsiz bir İçerik Yöntim Sistemi olarak dikkatleri çekiyor. Bu sistem, diğer birçok farklı içerik yönetiminin aksine PHP kodlama biçimini değil XML kod biçimini tercih etmiş ve bu anlamda da farkını ortaya koyarak kolay geliştirilebilir bir yapı haline gelmiştir. Ülkemiz genelinde son birkaç sene içerisinde bilhassa bayan blogcuların sayısında ortaya çıkan rakamsal artış da ciddi anlamda ilgi çekiyor.

Blogger sistemi sayesinde artık herkesin bir web sitesi olabiliyor. Google firmasının sistem içerisinde ücretsiz olarak sunduğu tema seçeneklerini de anlık olarak tercih ederek görsellik anlamında tam kafanızdaki gibi bir web sitesi oluşturmak artık çok daha kolay bir hale geldi.

  • Blogger Nedir ?


    Blogger bir blog kurma servisi gmail hesabınızla giriş yaparak kendinize bir blog kurabilirsiniz.  Blogger sistemi, Google firması tarafından ü[...]
Yorumlar

Blogger çok severek kullandığım bir sistem ancak bazen yeterli gelmiyor o yüzden WordPress ile birlikte farklı sitelerde kullanıyorum ama gayet başarılı ddos gibi sorunlar olmuyor hiç o yüzden çok güzel.

Emre
2 Şubat 2016 / Saat: 21:06

Öncelikle yorumunuz için teşekür ederim Emre Bey, evet blogger’i bende severek kullanıyorum. Güzel bir sisteme sahıp fakat tema yapısını bilmedigim için kendi temamı yapamıyorum.

Oğuzhan
3 Şubat 2016 / Saat: 13:08


Çok Okunanlar