@UfkUyku Oooo devrem sende çok şey istiyorsun.  

Bazen kelimeler yetmez

Uzun zamandır yazmak istiyorum fakat haddinden fazla bir can sıkıntısı var  🙁  içimden  yazmak gelmiyor her geçen gün çevremdeki olaylar benı sıkmaya başladı.
Ve artık yoruldum kimse ile konuşmak ilgilenmek istemiyorum kendi benliğimizi unutur olmuşuz A partisi B partisi Falan takım filan takım tek derdimiz bunlar olmuş.

Fakat kafamızı kaldırıp çevremize bakarsak ne demek istediğimi anlarsınız . Yine uykusuz gözlerle yuutub’da geziyorum ekzantrık videolar izliyorum .

Biraz güleyim diye komik videolar arıyorum işte anlayın    fakat biraz ilerledikten sonra alt’a gördügünüz video ile karşılaştım . Küçük bir arkadaşımız sokak’da müzik yaparak 3-5 kuruş bişeyler kazanmak istiyor .

Kamera’ya çeken kendini beğenmiş pişmiş kellenin önde giden gavat oğlu gavat sarf ettiği sözler benı deli etti. Ulan şerefsiz adam gibi video kaydını alacaksan al neden ibnelik yapıyorsun bozuk yokmuş tövbe tövbe yok neymiş iki dakika çalmış ulan sizin gibi gavatlar oldugu sürece ben daha çook sinirlenirim.  buyrun o bahsı geçen video’yu izleyince ne demek istediğimi anlayacaksınız. yorumları eksik etmeyin.

 • Nerdesiniz


  Nerdesiniz rabia’cılar nerdesiniz Gazze vuruluyor nerdesiniz sesiniz neden cıkmıyor.        Zulüm boyutuna ulaşan [...]
 • Ben Askere Gidiyorum


   Aslında bu yazıyı giderken yazacaktım fakat nedense içimdeki ses yaz kurtul diyordu fark eden ne olacak ki 15 20 günün aramızda lafımı[...]
 • Bazen kelimeler yetmez


  Uzun zamandır yazmak istiyorum fakat haddinden fazla bir can sıkıntısı var  🙁  içimden  yazmak gelmiyor her geçen gün çevremdeki olayla[...]
 • Artık kırılamayan şey, filin zinciri değil inancıdır.


  Hindistan’da filleri yetiştirmek için, onları küçücükken kalın bir zincirle bir kazığa bağlarlarmış. Tabi bu yavru filin bu zinciri kop[...]
Yorumlar

Büyük ihtimal. youtube link'i http://youtu.be/kEGP0UvEzdQ

Oğuzhan
9 Nisan 2014 / Saat: 22:12

Wideo görünmüyor benim bilgisayardan dolayımı ?

Sinan Güçlü
9 Nisan 2014 / Saat: 22:12


Popüler Yazılar
Son Yazılar