Düşüncelerim

Bazen kelimeler yetmez

16 Ağustos 2015

Uzun zamandır yazmak istiyorum fakat haddinden fazla bir can sıkıntısı var  🙁  içimden  yazmak gelmiyor her geçen gün çevremdeki olaylar benı sıkmaya başladı.
Ve artık yoruldum kimse ile konuşmak ilgilenmek istemiyorum kendi benliğimizi unutur olmuşuz A partisi B partisi Falan takım filan takım tek derdimiz bunlar olmuş.

Fakat kafamızı kaldırıp çevremize bakarsak ne demek istediğimi anlarsınız . Yine uykusuz gözlerle yuutub’da geziyorum ekzantrık videolar izliyorum .

Biraz güleyim diye komik videolar arıyorum işte anlayın    fakat biraz ilerledikten sonra alt’a gördügünüz video ile karşılaştım . Küçük bir arkadaşımız sokak’da müzik yaparak 3-5 kuruş bişeyler kazanmak istiyor .

Kamera’ya çeken kendini beğenmiş pişmiş kellenin önde giden gavat oğlu gavat sarf ettiği sözler benı deli etti. Ulan şerefsiz adam gibi video kaydını alacaksan al neden ibnelik yapıyorsun bozuk yokmuş tövbe tövbe yok neymiş iki dakika çalmış ulan sizin gibi gavatlar oldugu sürece ben daha çook sinirlenirim.  buyrun o bahsı geçen video’yu izleyince ne demek istediğimi anlayacaksınız. yorumları eksik etmeyin.

ETİKETLER

21 Ağustos 2015

İLGİLİ MESAJLAR
2 Yorumlar
 1. Cevapla

  Oğuzhan

  9 Nisan 2014

  Büyük ihtimal. youtube link'i http://youtu.be/kEGP0UvEzdQ

 2. Cevapla

  Sinan Güçlü

  9 Nisan 2014

  Wideo görünmüyor benim bilgisayardan dolayımı ?

YORUM YAP